Приглашаем на сайт Кривопедия - энциклопедия города Кривого Рога! http://encyclopedia-krivoyrog.blogspot.com/

пятница, 27 октября 2017 г.

Краєзнавчий екскурс «КРИЛА ПЕРЕМОГИ»

28 жовтня - День визволення України від німецько-фашистських загарбників - був вписаний до національного календаря в 2009 році. В цей день у багатьох містах, селах та селищах проходять урочистості. Не залишив без уваги цю дату історико-краєзнавчий клуб «КРИВОРІЗЬКИЙ  ХРОНОГРАФ».


26 жовтня відбулося друге засідання клубу - краєзнавчий екскурс «КРИЛА ПЕРЕМОГИ», присвячене криворізьким льотчикам та людям, які мали відношення до воєнної авіації.

Гості та члени клубу були ознайомлені з історією авіації у воєнні роки (голова клубу Петренко В.), льотчиками-героями Радянського Союзу, які були учнями СШ 5 (Бухтіяров В.), історією аеродромів на Криворіжжі в до- та післявоєнні роки (Лазаров Г.), авіатехніками - мешканцями Кривого Рогу та працівниками «Криворіжсталі» (Ждановська Т.).


Також бібліотека отримала чудовий подарунок від голови клубу та замредактора «Криворізького колекціонера» В. Петренка - всі 15 випусків даного видання на CD-диску!На засіданні була представлена емблема клубу, розроблена бібліотекарями.


З метою закріпити та вшанувати історичну пам'ять написано багато книг, тому для гостей та членів клубу була підготовлена яскрава книжкова виставка.А також виставка присвячена історії авіації та льотчиками-героями Радянського Союзу яку підготував голова клубу «КРИВОРІЗЬКИЙ  ХРОНОГРАФ» Петренко Віктор.


Логічним завершенням заходу було чудове виконання пісні В. Висоцького «Песня самолета-истребителя» у виконанні нашого гостя - барда Радченка Миколи Єфремовича!

Автор тексту: Коловська Вера Васильовна.